صندلی راک

نمایش 1–12 از 13 نتیجه

معرفی 5 نمونه از انواع صندلی راک و کاربرد آنها

تصور بسیاری از افراد از صندلی راک چیزی نیست جز اینکه مادربزرگ ها و پدر بزرگ ها از آن استفاده می کردند. اما باید بدانید که این صندلی اکنون کاربردهای بسیار زیادی برای زیبایی دکوراسیون داخلی دارد. بر همین اساس آن دسته از افرادی که به زیبایی دکوراسیون داخلی خود توجه زیادی دارند این صندلی ها را در انواع مدل ها و طرح هایی که تولید شده اند مورد بررسی قرار می دهند و یکی از آنها را که گزینه مناسب تری می باشد خریداری می نمایند. در واقع شما باید بدانید که صندلی های راک انواع مختلفی دارد و برخی از آنها مدرن و برخی دیگر کلاسیک می باشد.

سابقه طراحی این صندلی ها به قرن 17 میلادی باز می گردد و از همان زمان هم طرفداران ویژه خود را داشته است. این صندلی یکی از صندلی هایی بوده است که افراد روی آن لم می داده اند و استراحت می کرده اند. اکنون هم از صندلی راک برای استراحت و لم دادن استفاده می شود که مدل های آن مدرن تر شده است. شما برای خرید و سفارش این صندلی ها باید به خوبی مدل های آنها را مورد بررسی قرار دهید تا یکی از آنها را که با محیط و دکوراسیون داخلی شما مطابقت دارد را خریداری کنید.

صندلی راک1

معرفی انواع صندلی راک :

هر یک از وسیله ها و تزئیناتی که برای زیبایی دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار می گیرد انواع متنوعی دارد و شما باید به خوبی با انواع آن آشنایی داشته باشید. در این صورت می توانید یکی از آنها را که با طراحی دکوراسیون داخلی شما مطابقت دارد را خریداری نمایید. برخی از انواع صندلی راک را که تولید و طراحی می شود و شما می توانید بین آنها یکی را انتخاب و خریداری کنید عبارت می باشد از :

  1. نمونه سنتی :

یکی از پرطرفدارترین صندلی های راک که قیمت ارزانی هم دارد و افراد می توانند آن را خریداری کنند نمونه های سنتی می باشد. یکی از مهمترین و اصلی ترین ویژگی هایی که  صندلی راک دارد دوام و طول عمر آنها می باشد. ظاهر آنها را هم شما می توانید با دکوراسیون خود ست کنید. به طور کلی شما آنها را می توانید با انواع دکوراسیون های مورد نظر خود مطابقت دهید. یکی از مهمترین و اصلی ترین نکاتی که منفی بودن ویژگی های این صندلی ها را نشان می دهد جاگیر بودن آنها است. شما برای اینکه این نمونه از صندلی ها را مورد استفاده قرار دهید باید به فضای خالی که در اختیار دارید به خوبی دقت داشته باشید. بزرگ بودن فضای شما برای استفاده از این صندلی اهمیت بسیار زیادی دارد.

  1. نمونه گلایدر :

یکی دیگر از انواع صندلی راک که محبیوبت بسیار زیادی دارد مدل گلایدر می باشد. شما زمانی که این نمونه از صندلی ها را مشاهده می کنید متوجه می شوید که تنها یک صندلی تک نفره است. اما باید بدانید به وسیله اهرم هایی که درون آن قرار داده شده است می توانید به راحتی آن را به عقب و جلو ببرید. یکی از مهمترین ویژگی های مثبت این نمونه از صندلی های راک در این است که فضای زیادی را به خود اختصاص نمی دهند. شاید قیمت بالای این صندلی ها برای بسیاری از افراد بیش از اندازه سنگین باشد. همچنین باید بدانید برای خرید این صندلی ها نیاز است بودجه بیشتری را کنار بگذارید.

صندلی راک2

  1. نمونه فنری :

ترکیب دو مدل بالایی که معرفی کردیم را می توانید صندلی راک فنری بنامید. این نمونه از صندلی ها به وسیله کمک فنرهایی که در زیر آن طراحی و تعبیه شده اند مانند یکی از صندلی های گهواره ای سنتی کار می کنند. طراحانی که این نمونه از صندلی ها را طراحی و تولید می کنند فنرها را در قسمت زیرین می گذارند تا مشخص نباشد. در این صورت باید بدانید که ظاهر صندلی ها بسیار زیباتر می شود. قیمت این نمونه از صندلی ها هم چیزی مابین سنتی و گلایدر می باشد.

  1. نمونه چرخان :

یکی از انواع صندلی راک پیشرفته که به تکنولوژی گردش در جهات متنوع مجهز است این نمونه از صندلی ها می باشد. با استفاده از این صندلی ها شما می توانید به بالا و پایین بروید و همچنین آن را به عقب و جلو هم می توانید حرکت دهید. راحتی بی نظیر این نمونه از صندلی ها یکی از ویژگی های مهم آن می باشد. اما شما باید بدانید بالا بودن قیمت آن یکی از اصلی ترین نکاتی است که زمان خرید به آن توجه داشته باشید. همچنین این صندلی ها امکان دارد به دلیل استفاده زیاد زودتر خراب شوند.

  1. نمونه خوابیده :

یکی از دیگر نمونه های صندلی راک که تکیه گاه آن به عقب کشیده میشود این نمونه است و شما می توانید به راحتی روی آن لم دهید. البته که باید بدانید شما می توانید آن را به صورت خوابیده هم گهواره ای کنید و همین مورد یکی از بهترین گزینه های آن می باشد. شما با خرید این صندلی ها می توانید یک تیر و دو نشان بزنید. با توجه به  همین مسئله شما برای استراحت روزانه خود مورد استفاده قرار دهید. با توجه به این شما باید به خوبی بدانید که هزینه خریداری این نمونه گران تر از دیگر نمونه ها می باشد. زیبایی آنها بسیار زیاد است و با خرید آنها می توانید دکوراسیون داخلی خانه خود را بسیار زیباتر سازید.

صندلی راک3

کاربرد صندلی راک :

شما به خوبی باید با کاربردهای صندلی های راک آشنایی داشته باشید تا بتوانید از آن استفاده کنید و آن را خریداری نمایید. استفاده از این صندلی یکی از مهمترین کاربردهایی که دارد استراحت کردن می باشد. شما می توانید برای سلامت روان خود این صندلی ها را مورد استفاده قرار دهید. همچنین اگر شما کودک هم داشته باشید می توانید او را روی این صندلی ها بگذارید تا بی قراری های او را آرام سازید. در هر صورتی برای خرید هر یک از انواع صندلی های راک بهتر است به خوبی ویژگی های آنها را مورد بررسی قرار دهید. در این صورت می توانید بهترین نمونه آنها را خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید.

بالای صفحه