تخت خواب

نمایش 1–12 از 151 نتیجه

تخت خواب
بسیاری از ما هنگام نقاشی یک مکان راحت برای اقامت، نگرش آرامی داریم. مکانی که می توانید برای چند ساعت به دور از استرس و دغدغه های کاری از خوابی آرام و آرام لذت ببرید. اما برای داشتن اتاق خواب عالی نیاز به طراحی اولیه و مناسب دارد. انتخاب یک تخت خواب باکیفیت و زیبا یکی از اصلی ترین مواردی است که در طراحی اتاق باید به آن توجه کرد. کیفیت مواد تخت نیز بسیار مهم است زیرا استفاده از تخت نامناسب آسیب های جبران ناپذیری به سلامت افراد وارد می کند.

 

انواع خانواده
آشنایی با انواع تخت ها به شما این امکان را می دهد تا با توجه به دکور، امکانات و نیاز خود، تخت مورد نظر خود را پیدا کنید.

تخت دیواری: این نوع تخت یکی از مناسب ترین گزینه ها برای خانه های کوچک و کم عرض است که تمام مزیت های یک تخت خواب معمولی را دارد با این تفاوت که تاشو و کمبود جا مزیت بزرگی است. به خصوص برای افرادی که با فضای محدود مواجه هستند. پانل های دیواری به صورت افقی و عمودی قابل نصب بوده و دارای فریم مخصوص تشک های دو نفره و یک نفره می باشد.

تخت کلاسی: با خرید این نوع تخت، دو یا سه تخت به صورت همزمان روی هم خواهید داشت. از آنجایی که این پنل ها بیشتر برای اتاق های کودکان و نوجوانان مورد استفاده قرار می گیرند، ایمنی آنها باید در نظر گرفته شود. ریل ها باید به هم چسبیده و از بستر بالایی محافظت کنند.

تخت جک پات و جعبه ای: این نوع تخت یکی از بهترین ایده ها برای خانه های کوچک است که می توان از آن برای قرار دادن تخت استفاده کرد. این نوع تخت دارای جعبه ای در زیر تشک می باشد و برای قرار دادن هر نوع وسیله ای قابل استفاده است. این مدل ها با فریم های فلزی و چوبی در بازار موجود است و به دلیل زیبایی و قیمت مناسب بسیار محبوب شده اند. این نوع تخت برای دکوراسیون اتاق خواب ظاهر بهتری نسبت به انواع تاشو که اغلب در طول روز شبیه دیوار هستند، دارد.

تخت کلاسیک: اگر به دنبال یک اتاق خواب مجلل و رویایی هستید، این مدل از تخت ها برای شما مناسب است. چرا که با طرح ها و نقش ها و چوب کاری هایش زیبایی خاصی دارد هر چند به دلیل ابعاد بزرگ برای اتاق خواب های بزرگتر مناسب است. برخی از پانل های طراحی کلاسیک زیبایی فضا را برجسته می کنند.

 

بالای صفحه