قوانین و مقررات

 به منظور قرار گرفتن سفارش شما در برنامه تولید ، حتمن باید میزان 100% مبلغ فاکتور در زمان صدور فاکتور پرداخت گردد؛ چنانچه این امر به هر دلیلی میسر نشود ، تا زمان تکمیل پیش پرداخت سفارش فوق به تولید ارسال نخواهد شد و طبیعتا ممکن است پس از آن پارچه های انتخابی شما تمام شده باشد ، ضمن اینکه تاریخ تحویل محصولات به میزان تعداد روزهای تاخیر و یا حتی بیشتر به تعویق خواهد افتاد.

انصراف تا 24 ساعت از زمان ثبت سفارش بدون کسر هرگونه هزینه امکان پذیر می باشد، در صورت انصراف پس از آن و تا قبل از سفارش پارچه 15% و بعد از سفارش پارچه و یا ساخت 40% از کل مبلغ مورد سفارش کسر گردیده و مابقی مسترد می گردد.

استرداد محصولاتی که ابعاد آن بنا به تقاضای مشتری تغییر یافته است ، تحت هیچ شرایطی امکان پذیر نمیباشد.

امکان تغییرات و اعمال ویرایش در ردیفهای فاکتور پس از تایید نهایی و امضای آن توسط خریدار غیر ممکن خواهد بود.

جهت ارسال کالا از تهران به سایر شهرستانها تسویه حساب 48 ساعت قبل از اقدام جهت تامین خودرو الزامی است و ارسال کالا قبل از تسویه تحت هیچ شرایطی امکانپذیر نخواهد بود ، با توجه به  اینکه ارسال برای هر شهرستان بر اساس زمانبندیهای از پیش تعیین شده انجام میگردد، انجام خواهد پذیرفت ، درصورت هرگونه تقاضای دیگر از سمت مشتری ، هزینه ی حمل به عهده ی ایشان میباشد.

در فروشگاه هایپر دکور، عمده محصولات بصورت دستی و با تکیه بر مهارت استادکاران تولید میگردند، لذا  انتظار سیستم ماشینی از محصولات را نداشته باشید ، ضمن اینکه به همین دلیل ممکن است تولید محصولات چندین روز زودتر و یا دیرتر به اتمام برسد.

نظر به اینکه کالاهای مورد سفارش فقط بنا به درخواست خریدار تولید می گردد ، لذا فروشنده یا تولید کننده هیچ مسئولیتی نسبت به تعداد ، ابعاد و ترکیب رنگ انتخابی نداشته و کالای مزبور قابل تعویض نمی باشد.

اسکلت اصلی داخل مبلمان از چوب روسی و راش تشکیل شده ، زیر مبلها اغلب فنر کشی شده و دانسیته اسفنجهای مورد استفاده در هایپر دکور، سی کیلویی و بیشتر از آن و  از برند یورتان و یا شمال میباشد.

پایه و قید کلیه محصولات و چوبهایی که در نمای کار هستند از چوب راش گرجستانی و صفحات تمامی محصولات که در مجموعه رست تولید می گردند، از ام دی اف خام با روکش آلپی می باشند؛ تاکید می گردد که صفحات تمام چوب نیستند و ضمن اینکه نیاز به مراقبت هم دارند و نباید اجسام گرم و مرطوب با آنها تماس مستقیم داشته باشند.

کلیه کالاها دارای دو سال گارانتی میباشند ، گارانتی شامل : اسکلت محصولات ، سیستمهای ارتجاعی و موارد زیرکار می باشد و هرگز مشمول رنگ محصولات که در معرض آسیب پذیری هستند و پارچه که تولید و تکنولوژی آن در اختیار ما نیست ، نمیباشد.

بلافاصله پس از خروج کلیه کالاها از درب کارخانه گارانتی بصورت خودکار آغاز گردیده و جهت انجام امور گارانتی نیازی به ارائه برگ گارانتی نمیباشد.

جهت هماهنگی و ارسال حدود دو ساعت قبل از اینکه همکاران بخواهند خدمتتان برسند ، بازه ی زمانی را با شما هماهنگ خواهند نمود.